Whatsapp

BTSM KURUMSAL


1998 yılından bu güne Bilişim, Teknik ve Teknoloji ürünleri alanında faaliyet gösteren BTSM Vestel; belirli, özellikli ürünlerin satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.
BTSM Vestel; çalışmalarına ilk olarak ‘Vestel Yeklili Servis' olarak başlamış sonrasında ‘Bilişim Teknolojileri' , ‘Led Aydınlatma' , ‘Eğitim Gereçleri' , ‘e-Ticaret' alanlarına girerek faaliyetlerini 5 alana yayarak ve çok boyutlu genişletmiştir.
Şirket, 2010 yılından sonra yaşadığı hızlı değişim ve gelişimiyle sektöründe öncü ve benzersiz kuruluşlardan biri haline gelmeye başlamıştır. Aynı ivme ile çalışmalarına devam eden BTSM Kurumsal geleceğin farklılaşan ve öncü kuruluşu olarak benzer şirketlere rol model olabilecek ilerlemeler içerisindedir.


BTSM

MİSYONUMUZ


Yenilikçi, çözüm sağlayan, teknik ve teknolojik ürünleri profesyonel satış ve satış sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerin kullanımına arz etmektir. Yer alınan tüm pazarlarda müşterilerle ve ürünlerle ilişkilerimizin satışla birlikte sona ermemesi; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlaması ve devam etmesidir.


VİZYONUMUZ


2020 yılında, satış - satış sonrası hizmet ve yenilikçilik anlayışında Türkiye'nin 1 numaralı şirketi olmak.

DEĞERLERİMİZ


Dürüstlük

Şirket; tüm paydaşlarına, çalışanlar ise müşterilerine ve şirketine karşı dürüstlük ilkesini temel değeri olarak görür.

Saygı

Şirket ve çalışanları tüm paydaşlarına karşı saygıyı ilke edinir.

Yetkinlik

Şirket, çalışanlarının yetkinliğini önemser. Yetkin kişiler ile çalışıp, çalışan gelişimine dair azami katkı verir.

Sistem

Şirket, kurumsal kimliği altında sistemler ile yönetilir